21 жовтня 2021, 9:38

Як у кіно: НАБУ і ТІ Україна презентували серіал про боротьбу з корупцією

Пресслужба НАБУ

Національне антикорупційне бюро України та Трансперенсі Інтернешнл Україна за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» представили освітній серіал про боротьбу з корупцією «Від заяви до вироку». Він доступний на платформі Дія.Цифрова освіта.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Київ та Київська область очолили антирейтинг порушень прав адвокатів у ІІІ кварталі"

Освітній серіал допоможе розібратися в роботі антикорупційних органів та дізнатися, як захищати свої права, якщо ви зіткнулися з фактом корупції. «Від заяви до вироку» складається з 5 серій, які в інтерактивній формі допоможуть розібратися з роботою Національного бюро та дізнатися, в чому різниця роботи, наприклад, ДБР, НАЗК, САП та ВАКС.

Вікторія Карпінська, керівниця відділу комунікацій Трансперенсі Інтернешнл Україна зазначила, що громадська організація відстежує діяльність Національного бюро від самого дня заснування. «Весь цей час ми наштовхувалися на однакові питання щодо роботи Бюро, антикорупційних органів та загалом щодо особливостей розслідування корупційних злочинів. Відсьогодні представники громадянського суспільства, державні службовці, студенти правничих та інших факультетів і загалом усі зацікавлені громадяни зможуть пройти цей курс і знайти відповіді на такі питання».

Особливість серіалу — кейсовий метод навчання, адже в ньому наочні приклади поєднані з ґрунтовними поясненнями та коментарями від експертів. Після проходження курсу кожен глядач отримає сертифікат, який надає кредити ЄКТС.

Трансляцію презентації освітнього серіалу можна переглянути тут.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати