23 квітня 2020, 16:38

Як студенти-юристи можуть «витягнути» максимум із карантину?

Legal Cheek

Цього тижня на Legal Cheek вийшов матеріал Шарлот Каппер, випускниці юридичного факультету Лондонського університету, яка зараз проходить навчання за програмою LLM в Університеті права в Лондонському Блумсбері.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Бізнес оцінив роботу податкових органів».

У своїй колонці авторка дає декілька порад, як студенти-юристи можуть використати період пандемії для власного розвитку та на яких напрямках варто зосередити свої сили. Адже, за її словами, майбутній роботодавець обов’язково запитає, чи займалися вони прокачкою скілів в період COVID-19. ТОП порад виглядає так:

1. Зосередьтеся на навчанні

«Як і багато студентів з курсу юридичної практики (LPC), я навчаюся половину дня та працюю на півставки. Досить часто я бажаю мати більше днів на тиждень для навчання», - пише студентка. Незалежно від того, чи знаходитеся ви зараз у відпустці, чи можете використати час, який раніше витрачали на дорогу на роботу, для навчання, карантин дає можливість приділити цьому більше часу.

2. Вивчайте мови

Оскільки світ стає все більш інтегрованим, одна з найбільш затребуваних навичок майбутніх юристів - це мови. Знання декількох мов додасть кілька балів вашому резюме, і тепер ідеальний час для їх вивчення! Пам’ятайте, що ви ніколи не повернете цей час назад, тому зараз його треба використати якомога продуктивніше - ваше майбутнє «Я» буде вдячне вам!

3. Волонтер

У такі часи ми, як ніколи, покладаємося на волонтерів. Волонтерство - це прекрасний спосіб допомогти місцевій громаді та підтримати тих, хто цього потребує. Робота з волонтерами насправді робить вас кращими, і зараз чудова можливість для цього.

Якщо ви не знаєте, як можна допомогти своїй місцевій спільноті, спробуйте пошукати групові форуми чи сторінки Facebook у спільноті - там часто є відповідна інформація.

4. Тимчасова робота

Коли спалах COVID-19 змушує багато юридичних фірм скасувати свої весняні відпустки, багато студентів-юристів сидітимуть вдома, цікавлячись, як вони можуть отримати корисний досвід роботи. Юридичні фірми шукають різноманітний юридичний та неюридичний досвід, і ви можете отримати адаптативні навички, працюючи в різних секторах.

Супермаркети та аптеки активно шукають тимчасових робітників та водіїв доставки, щоб допомогти підвищити попит споживачів. Це дає ідеальну можливість зайнятися та підібрати нові навички, завдяки яким ваші майбутні резюме будуть виділятися.

5. Віртуальне стажування

Існує багато способів набути юридичного досвіду роботи, і нам пощастило зробити це з комфортом, прямо із власного дому. Багато юридичних фірм пропонують віртуальні стажування через InsideSherpa, і тепер ідеальний час для його проведення.

6. Репетиторство

Коли університети призупиняють викладання та надають матеріали студентам через Інтернет, багато студентів-юристів намагатимуться з усіх сил пристовуватися до нового формату. Оскільки іспити дуже близько, це може бути надзвичайно непросто. Якщо ви - випускник юридичного факультету або закінчили навчання, то чому б не використати цей час для того, щоб допомогти комусь із нужденних, запропонувавши віртуальні заняття або давати поради студентам, які переживають труднощі в навчанні.

За інформацією Legal Cheek.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати