21 жовтня 2021, 11:22

Як працює пошукова система по нерухомості Pro.Monitor.Estate дізнавайтеся на вебінарі 27 жовтня

Monitor.Estate

27 жовтня Monitor.Estate запрошує на вебінар про те як працювати з пошуковою-системою по нерухомості Pro.Monitor.Estate та які можливості для ринку нерухомості вона відкриває.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "За допомогою яких ресурсів можна перевірити інформацію про людину?"

Pro.Monitor.Estate розпочала працювати у жовтні 2021 року, вона пов'язує документи ДІАМ (колишнього ДАБІ) та надає інформацію про учасників будівництва за період з 2011 року. Завдяки системі можна швидко отримати актуальні дані про новобудову з державних реєстрів, дослідити репутацію та проаналізувати надійність забудовника, оцінити ризики та перспективи при інвестуванні у нерухомість, зробити розслідування скандальних забудов.

На вебінарі йтиметься про те як працює система, які відкриті дані вона використовує, яку інформацію можна отримати про забудовника і об’єкт будівництва. Хто може скористатись системою та на яких умовах. Також розкажуть як використовувати  інструменти системи для аналізу надійності забудовника і новобудови.

 Під час вебінару ви: 

● більше дізнаєтеся про відкриті дані у будівельній галузі;

● отримаєте практичний досвід перевірки забудовника та новобудови;

● навчитеся автоматизувати рутинні завдання за допомогою Pro.Monitor.Estate;

● зможете попрацювати з пошуковою системою Pro.Monitor.Estate та дізнаєтесь як в ній шукати клієнтів.

Для кого цей вебінар:

● юристів та агентів з нерухомості, які бажають краще зрозуміти, як влаштований ринок та хочуть навчитись швидко шукати дані про об'єкт нерухомості;

● рієлторів, брокерів, страховиків, представників фінансових та консалтингових компаній, які хочуть співпрацювати із забудовниками та розуміти ризики та перспективи при інвестуванні у нерухомість;

● журналістів, громадських активістів та аналітиків, які хочуть ближче познайомитись зі сферою відкритих даних в нерухомості, шукати унікальні інфоприводи, робити розслідування скандальних новобудов.

Участь у вебінарі безкоштовна, для участі потрібно попередньо реєструватися за посиланням.

Усі зареєстровані учасники гарантовано отримають тестовий доступ для користування системою. Дедлайн реєстрації – 26 жовтня. Посилання на трансляцію учасники отримають вранці 27 жовтня.

Для отримання додаткової інформації щодо вебінару пишіть: support@monitor.estate 

Відео про сервіс Pro.Monitor.Estate.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати