17 квітня 2020, 10:13

Як ефективно управляти командами, що працюють поза офісом під час карантину

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Аудиторські фірми працюють віддалено, обслуговуючи клієнтів. Як ефективно управляти цим процесом?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На що звертати увагу аудиторським фірмам в умовах пандемії".

Так, віддалене управління продуктивною командою починається зі стратегії спілкування. По-перше, організуйте відповідну кількість щотижневих звітів. По-друге, установіть принципи керівництва для повсякденних завдань. Деякі люди краще працюють зі списком питань і думок, тоді як інші віддають перевагу чіткому плану дій. Розуміння того, що є невідкладним, дасть змогу досягти максимальної продуктивності.

Якщо віддалені працівники не можуть завантажувати файли, погано чують по телефону та постійно отримують листи в незручний час - вам не вдалося вирішити основні питання. Інвестуйте в надійні робочі інструменти, щоб співпраця була комфортною для обох сторін. Потім розробіть чіткі процеси для використання цих інструментів.

Під час роботи з віддаленими працівниками важливо управляти очікуваннями та зосередитися на цілях. Не акцентуйте увагу на поточній роботі, сконцентруйтеся на тому, що досягається. Якщо ви досягаєте поставлених цілей, тоді ваша команда працює відмінно. Якщо ні - варто переглянути інструменти управління.

Використовуйте кілька каналів для спілкування. Якщо це можливо, організовуйте особисті зустрічі.

Багато аудиторських компаній не готові працювати з віддаленими працівниками через страх, що вдома не можна працювати так само ефективно, як в офісі, тож дедлайни неодмінно будуть зірвані. Не використовуйте програми з відстеження робочого часу, щоб контролювати віддалених колег. Набагато ефективніше оцінювати результат, а не витрачений час.

За інформацією ПАБУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати