25 серпня 2015, 10:03

Яценюк сподівається на якнайшвидше ухвалення Радою закону про формування дорожнього фонду

Урядовий портал

Уряд вніс на розгляд Верховної Ради законопроект, за яким акцизний збір від імпортних нафтопродуктів повинен цільовим способом спрямовуватися безпосередньо в дорожній фонд.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у неділю, 23 серпня, у Львові під час ознайомлення з ходом ремонтних робіт на автодорозі Н-09 Мукачево-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів, повідомляє Урядовий портал.

«Для того, щоби в Україні були якісні дороги, треба повністю міняти дорожнє господарство», - наголосив Арсеній Яценюк.

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, нагадав Глава Уряду, вже ініціював реформу «Укравтодору».

Окрім того, наголосив Арсеній Яценюк, Уряд вніс до Парламенту законопроект, який передбачає формування дорожнього фонду: «Джерело доходів – це акциз від імпортних нафтопродуктів, який повинен іти цільовим способом безпосередньо в дорожній фонд і ділитися 60 на 40. 60% - загальнодержавні дороги, 40% - дороги місцевого значення».

Арсеній Яценюк висловив сподівання на якнайшвидше ухвалення парламентарями цього законопроекту: «Тому що інфраструктура і дороги – це є ще однією реальною реформою. Ми запустили поліцію - і всі бачать: новий поліцейський, нове відношення, нова форма і, основне, нові підходи. Так і тут. Це те, що можна відчути, те, що реально дає ріст економіки».

Він нагадав, що цього року на відновлення і ремонт автошляхів Уряд України виділив 4 мільярди гривень.

Ремонтні роботи на автодорозі Н-09 Львів-Івано-Франківськ Арсеній Яценюк назвав основним проектом: «Це практично будівництво 130 кілометрів нової дороги. Вже завершено 40 кілометрів».

Він зазначив, що відбулися публічні конкурсні торги на проведення ремонту цієї автодороги: «Виявляється, якщо проводити прозорі тендери, відразу вартість одного кілометра дуже дешевшає. Коли декілька років курс долара був 5 грн, кілометр дороги коштував 5 мільйонів гривень - мільйон доларів. І зараз так само 5 мільйонів гривень, хоча курс інший».

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати