28 січня 2021, 11:22

Вже цього року українці зможуть взяти іпотеку під 7% річних, - уряд

Прес-служба Мінфіну

27 січня Кабмін підтримав ініціативу Глави держави про доступну іпотеку в межах 7% річних та затвердив Порядок здешевлення для громадян вартості іпотечних кредитів, розроблений Мінфіном (з доопрацюванням).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Держава надаватиме підтримку трудовим мігрантам на започаткування або розвиток бізнесу".

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

"Мета нової іпотечної ініціативи – це створення можливості для запровадження, реалізації та фінансування програми "Доступна іпотека" через установу, яка вже успішно функціонує. Фонд розвитку підприємництва здатний у найкоротший термін забезпечити реалізацію цієї програми через уповноважені банки. Скористатись новою програмою зможуть громадяни України, які потребують житла, отримавши часткову компенсацію процентів за іпотечними кредитами. Процентна ставка для них буде складати 7% річних, термін кредиту 20 років, перший внесок 15% вартості іпотеки, а кредит буде обмежений максимальною сумою у 2 млн грн", – розповів Міністр фінансів Сергій Марченко.

Зазначається, що нова іпотечна програма передбачає спрощення доступу цільової аудиторії до придбання житла на первинному та вторинному ринку (новобудови).

До осіб, які потребують поліпшення житлових умов, порядком також віднесено мешканців гуртожитків або аварійних будинків, внутрішньо переміщених осіб, науково-педагогічних і медичних працівників, працівників бюджетної сфери та молоді сім’ї.

У Мінфіні додали, що реалізація постанови не передбачає додаткових видатків державного бюджету України, окрім уже передбаченого у 2021 році фінансування програми "Забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва" у обсязі 2 млрд грн.

(для перегляду натисніть на зображення)ipoteka info

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати