06 липня 2020, 18:36

Вже 310 органів судової влади в усіх областях України охороняються Службою судової охорони

Судова влада України

Сьогодні, 6 липня, співробітники Служби судової охорони взяли під свою охорону дві судові установи на Хмельниччині та Одещині.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Розширено можливості для допуску громадян у суди за допомогою "Портал Дія"".

Про це повідомляє Судова влада України.

Так, під охорону Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області перейшло приміщення Летичівського районного суду Хмельницької області. Наразі на Хмельниччині це вже двадцятий орган судової влади, який перебуває під захистом Служби судової охорони.

Також сьогодні ж на Одещині співробітники Служби судової охорони взяли під свою охорону шістнадцятий об’єкт системи правосуддя області – Суворовський районний суд м. Одеси.

Зазначається, що днями до виконання завдань з охорони й забезпечення безпеки Господарського суду Запорізької області приступили співробітники Територіального управління служби судової охорони у Запорізькій області.

Господарський суд Запорізької області став другою судовою установою на Запоріжжі, яка перейшла під охорону Служби судової охорони.

Процедури взяття під охорону судових установ пройшли без зайвих урочистостей, але з дотриманням карантинних заходів.

"До слова, під охороною Служби судової охорони вже перебуває 310 органів судової влади у всіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в судових установах на службу заступає понад 950 співробітників Служби судової охорони", - ідеться у повідомленні.

3

0
0

Останні коментарі

ЯК Я Отримав мою позику від цієї ВЕЛИКОЇ КОМПАНІЇ Привіт, мої дорогі люди, я Лінда Макдональд, яка зараз проживає в Остіні Техас, США. Наразі я вдова з трьома дітьми, і я застрягла у фінансовій ситуації у квітні 2020 року, і мені потрібно було рефінансувати та оплатити рахунки. Я намагався шукати позики у різних кредитних фірм як приватних, так і корпоративних, але ніколи не мав успіху, і більшість банків відмовилися від мого кредиту, не повні здобичі тих шахраїв там, які називають їх позикодавцями, вони все це афера, все, що вони хочуть, це ваше гроші, і ви більше не почуєте від них, що вони мені це зробили двічі, перш ніж я зустрівся з містером Девідом Уілсоном, найцікавіша частина цього полягає в тому, що моя позика була передана мені протягом 74 годин, тому я радимо вам звернутися до містера Девіда, якщо Ви зацікавлені в отриманні позики, і Ви впевнені, що зможете повернути йому вчасно, Ви можете з ним зв’язатись електронною поштою ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Без кредитного чека, жодного прихильника із лише 2% процентною ставкою та кращими планами погашення та графік, якщо вам потрібно зв’язатися з будь-якою фірмою з посиланням на забезпечення кредиту без застави, то сьогодні зверніться до містера Девіда Уілсона щодо отримання вашої позики. Вони пропонують всі види кредитів. Короткостроковий кредит (5_10років) Довгострокова позика (20_40) Позика на медіа-термін (10_20) Вони пропонують як кредит Позика на житло ............., Бізнес-позика ........ Боргова позика ....... Студентська позика .........., Кредит на стартап бізнесу Бізнес-кредит ......., позика компанії .............. тощо Електронна ....... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)

Додати коментар

Відмінити Опублікувати