09 червня 2020, 14:37

ВС відмовив екс-керівництву ПриватБанка у позові про захист ділової репутації

ПриватБанк

Постановою Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду від 27 травня 2020 р. було повністю задоволено касаційну скаргу ПриватБанку, скасовано рішення судів попередніх інстанцій й відмовлено колишньому голові правління банку О. Дубілету в задоволенні позову про захист честі, гідності і ділової репутації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Фінмоніторинг. Нові правила гри на ринку".

Про це зазначають у ПриватБанку.

З постановою суду можна ознайомитися за посиланням. У ПриватБанку заявили, що це перша перемога державного банку у Верховному Суді у справах із захисту честі, гідності та ділової репутації. 

"Колишній керівник банку з 2017 р. намагався визнати недостовірною інформацію, поширену на прес-конференції 4 липня 2017 р., а саме  що "при видачі кредитів порушувались як нормативні документи Національного банку України, так і внутрішні документи самого банку. Всі 36 кредитів були підписані головою правління банку з перевищенням повноважень, які надавалися йому відповідними документами банку, у зв'язку з чим банк звернувся до Генеральної прокуратури України із заявами про вчинення кримінальних правопорушень". 

Нагадаємо, мова йшла про 36 кредитних договорів, укладених під час так званої "трансформації" корпоративного кредитного портфелю банка, проведеної колишніми власниками банку напередодні його націоналізації", - зазначили у ПриватБанку.

Водночас аналогічний позов був поданий до Печерського райсуду і колишнім власником банку І. Коломойським. Однак справа за його позовом і досі перебуває на розгляді в суді першої інстанції.

Нагадаємо, 15 червня відбудеться засідання у справі за позовом Суркісів до НБУ та "ПриватБанк".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати