31 липня 2020, 17:01

ВС відклав розгляд зразкової справи щодо перерахунку пенсії колишнім працівникам прокуратури

Прес-служба Верховного Суду

11 вересня 2020 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду продовжить розгляд зразкової справи № 560/2120/20 за позовом колишнього працівника прокуратури до територіального управління Пенсійного фонду України, який відмовив у здійсненні перерахунку пенсії позивача, посилаючись на відсутність чіткого законодавчого врегулювання спірних правовідносин.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КЦС ВС указав, до кого повинна позиватися мати щодо зміни відомостей про народження дитини".

Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду.

Зазначається, що позивач, який перебуває на обліку в територіальному органі Пенсійного фонду України та є пенсіонером за вислугою років, просив визнати таку відмову департаменту ПФУ протиправною, зобов’язати здійснити перерахунок та виплату пенсії за вислугу років відповідно до ст. 50-1 Закону України "Про прокуратуру" (у редакції, що діяла на момент призначення пенсії), у розмірі 90 відсотків від суми місячної заробітної плати, зазначеної у довідці обласної прокуратури, без обмеження її максимального розміру.

Зокрема, Верховний Суд ухвалою від 20 травня 2020 року відкрив провадження у цій справі, вирішив розглядати її за правилами спрощеного позовного провадження колегією суддів у складі п’яти суддів та призначив справу до розгляду без повідомлення (виклику) сторін на 17 червня 2020 року. Згодом розгляд справи було відкладено на 30 липня 2020 року.

Так, розглядаючи справу 30 липня 2020 року, колегія суддів прийняла рішення про відкладення її розгляду.

З ухвалою Верховного Суду (про відкладення розгляду справи) від 30 липня 2020 року у справі № 560/2120/20 (провадження № Пз/9901/9/20) можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням

Нагадаємо, ВС роз’яснив порядок розрахунку проміжку часу щодо призначення допомоги по безробіттю.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати