03 травня 2022, 17:44

ВРУ звернеться до США щодо визнання росії державою-спонсором тероризму

Верховна Рада прийняла Постанову "Про Звернення Верховної Ради України до Палати представників та Сенату Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо визнання російської федерації державою-спонсором тероризму".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Співробітництво з Міжнародним кримінальним судом: прийнято закон"

Постановою №7341 Верховна Рада закликає:

  • офіційно визнати рф державою-спонсором тероризму;
  • посилити санкції по відношенню до рф та держав, які співпрацюють з нею та підтримують рашистський терористичний режим;
  • підтримувати всі ініціативи щодо оборонної, фінансової, гуманітарної підтримки України;
  • визнати незаконні утворення так звані "ЛНР" та "ДНР", а також збройні сили рф терористичними організаціями.

Прийняття Постанови створить додаткові передумови визнання Сполученими Штатами Америки російської федерації державою-спонсором тероризму, що дозволить застосувати до неї, її урядових та ділових кіл, політичних партій оосійської федерації, що підтримують злочинну політику уряду росії та її поплічників додаткові безпрецедентні санкції.

Також Постанова сприятиме збільшенню обсягів оборонної, фінансової та гуманітарної підтримки Україні, що допоможе нашій державі давати ефективну відсіч російській агресії та відновити територіальну цілісність й суверенітет України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати