03 червня 2020, 13:45

ВРУ схвалила приєднання України до протоколу про е-накладну при вантажоперевезеннях

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон №0035 "Про приєднання України до Додаткового протоколу до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (КДПВ) про електронну накладну".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Підвищення штрафів за порушення ПДР пішоходами: Рада підтримала законопроект".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що Верховна Рада України постановила приєднатися до Додаткового протоколу до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (КДПВ) про електронну накладну, вчиненого 20 лютого 2008 року у м. Женеві (додається), який набирає чинності для України на дев'яностий день після здачі на зберігання документа України про приєднання, з таким застереженням:

"Відповідно до пункту 1 статті 12 Додаткового протоколу Україна не вважає себе зобов'язаною за статтею 11 цього Додаткового протоколу".

Додатковий протокол покликаний доповнити Конвенцію про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (КДПВ) від 19.05.1956, до якої Україна приєдналась Законом України "Про приєднання України до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів" від 01.08.2006 № 57-V.

Так, у Додатковому протоколі визначаються нові терміни "електронне повідомлення", "електронна накладна" та "електронний підпис", а також сфера застосування та юридична сила електронної накладної та врегульовується процедура її видачі.

Нагадаємо, ВРУ ухвалила порядок здійснення оцінки впливу на довкілля без ризику поширення COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати