02 червня 2020, 14:53

ВРУ ухвалила порядок здійснення оцінки впливу на довкілля без ризику поширення COVID-19

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону 3438 "Про внесення змін до Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада прийняла закон щодо національної інвентаризації лісів".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Як зазначається, законопроект покликаний забезпечити здійснення оцінки впливу на довкілля без ризику поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), пов’язаного з необхідністю проведення масових заходів у процесі громадського обговорення планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля.

Так, законопроектом пропонується внести зміни до статті 17 "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про оцінку впливу на довкілля", доповнивши її частиною 2-1, якою встановити, що "громадське обговорення планованої діяльності проводиться виключно у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді), про що зазначається у звіті про громадське обговорення", але передбачивши, що дане діятиме лише "протягом дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України, до повного його скасування та протягом 30 днів після завершення такого періоду, з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19).

Змінами пропонується не проводити громадські слухання у цей період та на дати, що припадають на період дії заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), не призначати. Заплановані громадські слухання, дата проведення яких припадає на період дії зазначених заходів, вважатимуться такими, що не відбулися і повторно проводитись не будуть.

Нагадаємо, ВРУ внесла зміни до законодавства у зв'язку з проведенням адмінреформи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати