27 січня 2021, 11:24

ВРУ планує вдосконалити механізми діяльності розвідувальних органів

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону 2415 "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про розвідку"".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні посилять відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Як зазначається у пояснювальній записці, метою прийняття законопроекту є вдосконалення правових засад забезпечення проведення розвідувальними органами України розвідувальних заходів, які проводяться на підставі рішення суду.

Зокрема, законопроект пропонує уточнити, що під час розгляду справ перебіг судового процесу фіксується технічними засобами в порядку встановленому законом, крім випадків установлених законом.

Крім того, документ пропонує дозволити голові апеляційного суду здійснювати повноваження уповноваженого судді. Також законопроект пропонує дозволити очільнику апеляційного суду призначати з числа суддів апеляційного суду суддів для здійснення таких повноважень у випадках, визначених Законом України "Про розвідку". 

Нагадаємо, ВРУ підтримала штрафи за недопуск до перевірок пожежної безпеки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати