13 серпня 2018, 10:43

ВРП визначить, чи є подання численних клопотань тиском на суддю при здійсненні правосуддя

Прес-центр судової влади України

Суддя Кременецького районного суду Тернопільської області Людмила Варневич повідомила, що народні депутати України, громадські організації, ЗМІ та інші особи за допомогою багаторазових звернень та клопотань спонукають суд до ухвалення певного рішення у справі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «ВККС оприлюднила підсумки реєстрації намірів для участі у конкурсах до ВС та Вищого антикорупційного суду».

Так, у повідомленні суддя зазначає, що у провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, – Служба у справах дітей Кременецької міської ради, про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням, та зустрічний позов до Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка, Кременецької міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, – Служба у справах дітей Кременецької міської ради, про зобов’язання вчинити дії.

Про це повідомляє прес-центр судової влади України.

Суддя інформує, що у період з 1 по 9 серпня 2018 року до суду електронною поштою та особисто від відповідача у справі почали надходити клопотання. Зокрема, надійшло звернення від народного депутата України щодо «забезпечення об’єктивного та прозорого розгляду справи 9 серпня 2018 року та під час наступних судових засідань із забезпеченням належного приміщення для ЗМІ, громадськості, помічників-консультантів». Крім того, надійшли звернення від ВГО «Журналісти проти корупції», ІА «Журналісти проти корупції», головного редактора газети «Сумщина», ГО «Всеукраїнська люстрація» тощо.

 У зверненнях до суду йдеться про «вжиття заходів щодо захисту законних прав і інтересів» учасників судового процесу, а також про здійснення прямої трансляції усіх відкритих засідань зазначеної справи на веб-порталі «Судова влада України». На думку Варневич Л.Б., багаторазове подання відповідачем у справі клопотань та звернень створює тиск на суд і спонукає до ухвалення певного рішення у справі.

Відповідно до статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддею фактів та ухвалено відповідне рішення.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати