13 серпня 2018, 10:00

ВККС оприлюднила підсумки реєстрації намірів для участі у конкурсах до ВС та Вищого антикорупційного суду

Прес-служба ВККС

З 24 липня до 1 серпня 2018 р. на офіційному веб-сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України діяла система реєстрації намірів для участі у конкурсі на зайняття вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного Суду та конкурсі на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду, зокрема Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Ed4TZdN

Про це повідомляє прес-служба ВККС.

Читайте також: "Суд відмовив у задоволенні вимог у позові про захист гідності за висловлювання у Facebook".

У вказаний період у Комісії зареєстровано 1624 таких повідомлення:

1) для участі у конкурсі до Верховного Суду - 842;

2) для участі у конкурсі до Вищого антикорупційного суду - 782.

PqZj4y5

У ВККС зазначають, що реєстрація намірів для участі в оголошених Комісією 2 серпня 2018 р. конкурсах до Верховного Суду та Вищого антикорупційного суду не є умовою допуску до них, а непрходження цієї процедури не перешкоджає особі взяти участь у відповідних конкурсах.

Для участі у конкурсі особі необхідно з 8 серпня до 14 вересня 2018 р. подати документи, визначені умовами проведення відповідних конкурсів, з якими можна ознайомитися, зокрема, у рубриці "Конкурс на зайняття вакантних посад суддів" офіційного веб-сайта ВККС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати