30 березня 2023, 16:43

ВРП відновила роботу Снігурівського та Березнегуватського районних судів Миколаївської області

Пресслужба ВРП

Вища рада правосуддя вирішила відновити роботу Снігурівського районного суду Миколаївської області – з 1 квітня 2023 року та Березнегуватського районного суду Миколаївської області – з 3 квітня 2023 року. Про це повідомила пресслужба ВРП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "30 березня ВРП звільнила у відставку трьох суддів".

Як зазначено в поданні голови Верховного Суду, Державна судова адміністрація України поінформувала, що станом на 17 березня 2023 року вказані суди готові відновити роботу в межах своєї територіальної підсудності.

Справи Снігурівського районного суду Миколаївської області було передано на розгляд Бобринецькому районному суду Кіровоградської області, а Березнегуватського районного суду Миколаївської області – Добровеличківському районному суду Кіровоградської області.

У ВРП зазначили, що Бобринецький районний суд Кіровоградської області (до 31 березня 2023 року) та Добровеличківський районний суд Кіровоградської області (до 2 квітня 2023 року) продовжать розгляд справ, які надійшли їм  відповідно до рішень про територіальну підсудність.

Крім того, ДСА України має вжити невідкладних заходів щодо дострокового закінчення відрядження суддів Снігурівського та Березнегуватського районних судів Миколаївської області у зв’язку з відновленням роботи цих судів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати