10 січня 2024, 10:09

ВРП тимчасово відсторонила суддю Північного апеляційного господарського суду

Пресслужба ВРП

9 січня 2024 року Вища рада правосуддя задовольнила клопотання першого заступника Генерального прокурора і тимчасово відсторонила суддю Північного апеляційного господарського суду від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності. Про це повідомила пресслужба ВРП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП звільнила суддю Києво-Святошинського районного суду Київської області: деталі".

Як зазначається, суддя підозрюється у виправдовуванні збройної агресії рф проти України, визнанні правомірною тимчасової окупації частини території України та підбурюванні до колабораційної діяльності, зокрема, щодо добровільного зайняття посад у незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території.

"Зважаючи, що обвинувальний акт у вчиненні суддею тяжкого кримінального правопорушення перебуває на розгляді в суді, Вища рада правосуддя дійшла висновку про необхідність тимчасового відсторонення судді від здійснення правосуддя до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження"– йдеться в повідомленні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати