09 січня 2024, 15:41

ВРП звільнила суддю Києво-Святошинського районного суду Київської області: деталі

Пресслужба ВРП

9 січня 2024 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення судді Києво-Святошинського районного суду Київської області на підставі п. 3 ч. 6 ст. 126 Конституції України. Про це повідомила пресслужба ВРП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Збори суддів КАС ВС обрали суддю до ВП ВС".

У ВРП вказали, що реалізація зазначеної процедури здійснювалася на підставі подання Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про звільнення судді з посади у зв’язку із вчиненням суддею істотного дисциплінарного проступку, грубого чи систематичного нехтування обов’язками, що є несумісним зі статусом судді або виявило його невідповідність займаній посаді (п. 1 ч. 8 ст. 109 Закону України "Про судоустрій і статус суддів").

Як зазначається, суддя допустив грубе нехтування обов’язками, у тому числі щодо дотримання правил суддівської етики, підтримання високих стандартів поведінки у будь-якій діяльності з метою укріплення суспільної довіри до суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати