22 травня 2020, 17:44

ВРП тимчасово відсторонила суддю КЦС ВС від здійснення правосуддя

Прес-служба ВРП

Суддю Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Сердюка Валентина Васильовича тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП тимчасово відсторонила суддю П’ятого апеляційного адмінсуду від здійснення правосуддя".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Так, рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади ухвалила Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 22 травня 2020 року.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади ВРП. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення ВРП окремого рішення.

Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя – до ухвалення ВРП рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Нагадаємо, ВРП вирішила внести подання про призначення 36 кандидатів на посади суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати