22 травня 2020, 13:41

ВРП тимчасово відсторонила суддю П’ятого апеляційного адмінсуду від здійснення правосуддя

Прес-служба ВРП

Згідно із ч. 7 ст. 49 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" і ч. 2 ст. 62 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", враховуючи рішення, ухвалене Першою Дисциплінарною палатою ВРП 22 травня, суддю П’ятого апеляційного адміністративного суду Запорожана Дмитра Валерійовича відсторонено від здійснення правосуддя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ЄСПЛ: встановлення батьківства може скасувати рішення суду про усиновлення дитини".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Так, рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади ухвалила Перша Дисциплінарна палата ВРП 22 травня 2020 р.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення ВРП окремого рішення.

Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя - до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Нагадаємо, ВРП вирішила внести подання про призначення 36 кандидатів на посади суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати