21 січня 2020, 18:26

ВРП повторно звернулася до міжнародних організацій щодо конкурсу на посади члена ВККС

Прес-служба ВРП

Вища рада правосуддя у своєму зверненні запросила міжнародних та іноземних організацій до діалогу щодо обговорення питань, пов’язаних із номінуванням міжнародних експертів до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, та запропонувала номінувати таких експертів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Судові витрати в Україні в контексті забезпечення доступу до правосуддя: дискусія експертів".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Так, до складу конкурсної комісії входять, зокрема, три особи з числа міжнародних експертів, запропонованих міжнародними та іноземними організаціями, з якими Україна співпрацює у сфері запобігання та протидії корупції відповідно до міжнародних договорів України, до складу Громадської ради міжнародних експертів, утвореної відповідно до Закону України "Про Вищий антикорупційний суд".

Тож Вища рада правосуддя повторно звернулася до Генерального Секретаря Ради Європи, Генерального Директора Європейського бюро по боротьбі із шахрайством (ОЛАФ), Керуючого Директора Європейського банку реконструкції і розвитку у країнах Східної Європи та Кавказу (ЄБРР) та Генерального Секретаря Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР).

Також ВРП звернулася до міжнародних та іноземних організацій, з якими Україна, відповідно до даних Міністерства закордонних справ України, співпрацює у сфері запобігання та протидії корупції відповідно до міжнародних договорів України, а саме: Президента Європейської організації з питань юстиції (Євроюст), Виконавчого Директора Європейського поліцейського офісу (Європол), Генерального Секретаря Інтерполу, Директора Світового банку у справах Молдови, Білорусі та України, Президента Європейських партнерів проти корупції, керівника Регіонального Офісу в Східній Європі Управління ООН з наркотиків та злочинності.

Нагадаємо, у КСУ перейшли до закритої частини засідання у справі за конституційним поданням ВС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати