14 вересня 2020, 12:58

ВРП підписала Меморандум про співробітництво з ОНУ імені І.І. Мечникова

Прес-служба ВРП

11 вересня 2020 року з ініціативи Вищої ради правосуддя було підписано Меморандум про співробітництво між ВРП та Одеським національним університетом імені І.І. Мечникова. З боку ВРП документ підписав заступник Голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький, з боку університету – ректор ОНУ імені І.І. Мечникова Ігор Коваль та декан економіко-правового факультету Вячеслав Труба.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП: Міжнародні організації та іноземні громадяни не можуть формувати держоргани України".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Зазначається, що Меморандум про співробітництво передбачає правову основу для встановлення та розвитку довгострокових відносин між установами з метою активізації професійної взаємодії та практичного співробітництва у сфері аналізу законодавства, що стосується судової влади, реалізації спільних науково-правових заходів, спрямованих на обговорення актуальних питань правозастосування, та обміну досвідом.

Зокрема, у межах співпраці сторони домовилися про проходження студентами, аспірантами, докторантами та науково-педагогічними працівниками навчальної, науково-дослідної та переддипломної практики у Вищій раді правосуддя, сприяння з боку представників ВРП у зборі матеріалів співробітниками та студентами університету для підготовки наукових робіт.

Планується, що члени ВРП братимуть участь у навчальному процесі економіко-правового факультету ОНУ імені І.І. Мечникова.

Цього дня був підписаний і Меморандум про співробітництво між ВРП та Національним університетом "Одеська юридична академія".

Нагадаємо, Віктора Матвійчука переобрано головою Комісії з питань вищого корпусу держслужби в системі правосуддя.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати