11 вересня 2020, 16:14

Віктора Матвійчука переобрано головою Комісії з питань вищого корпусу держслужби в системі правосуддя

Прес-служба ВРП

11 вересня 2020 року у Вищій раді правосуддя відбулося засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП ретельно вивчила всі документи і ухвалила законні рішення щодо суддів ОАСК, - Овсієнко".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Як зазначається, у зв’язку із закінченням строку повноважень Голови Комісії Віктора Матвійчука до порядку денного засідання було включено питання про обрання Голови Комісії відповідно до Положення про Комісію з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.

Так, за пропозицією членів Комісії 11 вересня 2020 року Віктора Матвійчука переобрано Головою Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.

Крім того, під час засідання Комісія затвердила пропозиції комітету з дисциплінарних проваджень та ухвалила висновки Комісії про відсутність у діях Голови Державної судової адміністрації України Холоднюка З.В. складу дисциплінарного проступку за результатами розгляду дисциплінарних проваджень, порушених рішеннями ВРП від 21 травня 2020 року2 червня 2020 року та 16 червня 2020 року за депутатськими зверненнями народних депутатів України Тараса Тарасенка, Петра Павловського, Олександра Мережка, Миколи Кириченка, Юлії Льовочкіної та скаргою Віктора Озеракіна.  

"Встановлено, що у зверненні народних депутатів відсутні будь-які посилання на факти вчинення Головою ДСА України Холоднюком З.В. конкретного дисциплінарного проступку. Також не встановлено таких відомостей під час збору інформації про обставини, які стали підставою для порушення дисциплінарного провадження", - ідеться у повідомленні.

Не підтвердилися й доводи громадянина Озеракіна В.Ф., який зазначав, що під час розгляду його скарг Голова ДСА України самоусунувся від виконання обов’язків, порушив вимоги Закону України "Про звернення громадян" та не контролює роботу працівників ДСА України.

Таким чином, комісія ухвалила внести ВРП пропозицію закрити вказані дисциплінарні провадження у зв’язку з відсутністю підстав для притягнення Голови ДСА України Холоднюка З.В. до дисциплінарної відповідальності.

Нагадаємо, ВРП оголошує про початок процедури відрядження суддів.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати