30 липня 2020, 15:55

ВРП організує обговорення щодо проекту Антикорупційної стратегії

Прес-служба ВРП

До Вищої ради правосуддя 6 липня 2020 року надійшов проект Антикорупційної стратегії на 2020–2024 роки, підготовлений Національним агентством з питань запобігання корупції, із пропозицією надати зауваження та пропозиції до цього проекту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Місцеві суди: запровадження Антикорстратегії призведе до посилення кадрового голоду в судах".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Зазначається, що рішенням від 10 липня 2020 року № 2098/0/15-20 Вища рада правосуддя затвердила попередню позицію щодо проекту Антикорупційної стратегії, надіслала її до НАЗК та Кабінету Міністрів України, а також започаткувала обговорення цього проекту серед суддівської та професійної спільноти.

"До ВРП надійшло понад 120 листів від судів різних юрисдикцій та рівнів, а також суддівських асоціацій з оцінками, зауваженнями та пропозиціями до проекту Антикорупційної стратегії. Для продовження фахової дискусії Вища рада правосуддя організовує обговорення в режимі відеоконференції саме серед суддівської та професійної спільноти, в якому візьмуть участь понад 70 учасників", - ідеться у повідомленні.

Так, проведення заходу 31 липня 2020 року у запланованому форматі надасть Вищій раді правосуддя можливість почути думку суддів та сприятиме формуванню єдиної позиції представників органів суддівського врядування та суддівського корпусу щодо проекту Антикорупційної стратегії.

У ВРП зазначили, що громадські організації, які звернулися до ВРП із проханням долучити їх до обговорення проекту Антикорупційної стратегії, не належать до професійної суддівської спільноти. Вони створені і діють для захисту інтересів своїх членів і жодна з них не захищає права та інтереси суддів.

"У разі ініціювання представниками громадських організацій проведення публічного обговорення проекту Антикорупційної стратегії Національним агентством з питань запобігання корупції за участю представників судової влади й суддів та за умови підтримки такої ініціативи суддівською спільнотою члени Вищої ради правосуддя можуть долучитися до такого обговорення", - підкреслили у ВРП.

Нагадаємо, відбудеться обговорення проекту Антикорстратегії на 2020–2024 роки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати