10 квітня 2024, 17:56

ВРП: Олену Волкову тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя

Пресслужба ВРП

10 квітня 2024 року Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення про притягнення судді Южноукраїнського міського суду Миколаївської області Олени Волкової до дисциплінарної відповідальності та застосування до неї дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади. Про це повідомила пресслужба ВРП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП затвердила зміни до порядку ведення Єдиного держреєстру судових рішень".

Згідно з ч. 7 ст. 49 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" і ч. 2 ст. 62 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", враховуючи рішення, ухвалене Третьою Дисциплінарною палатою ВРП, суддю Олену Волкову відсторонено від здійснення правосуддя.

"У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати