04 жовтня 2023, 10:19

ВРП: Для судів придбають 511 генераторів

Пресслужба ВРП

Вища рада правосуддя під час засідання 3 жовтня 2023 року погодила перерозподіл бюджетних видатків між судами та Державною судовою адміністрацією України. Рішення прийнято за результатом розгляду пропозицій ДСА України, повідомила пресслужба ВРП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Верховний Суд опублікував огляд актуальної судової практики ЄСПЛ за липень 2023 року"

Як зазначається, перерозподіл видатків держбюджету для судів, ДСА України та її територіальних управлінь запропоновано здійснити для закупівлі альтернативних джерел енергопостачання (511 одиниць) для забезпечення безперебійної роботи судів і виконання ними вимог законодавства щодо:

  • проведення судових засідань;
  • створення й забезпечення відповідних умов для осіб, які звертаються до суду;
  • проведення робіт та придбання відповідного обладнання для підготовки приміщень судів до опалювального періоду 2023-2024 років;
  • проведення першочергових аварійно-відновлювальних робіт у приміщеннях судів, у тому числі пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації на території України.

Також буде збільшено кошторисні призначення Київського апеляційного суду для забезпечення суду серверним обладнанням. Закупівля і встановлення обладнання для модернізації комплексної інформаційної системи суду дасть змогу вирішити низку завдань у процесі налагодження інтеграції АСЕД "Апеляція" з модулями ЄСІТС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати