29 липня 2021, 18:45

Внесено зміни до порядку оподаткування інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями

Головне управління ДПС у м. Києві

Головне управління ДПС у м. Києві повідомляє, що до 01 січня 2035 року, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з ввезення на митну територію України товарів у митному режимі імпорту. Перелік та обсяги таких товарів із визначенням їх кодів згідно з УКТ ЗЕД затверджуються Кабінетом Міністрів України разом із укладенням спеціального інвестиційного договору.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З 01 вересня 2021 року розпочинається кампанія з добровільного декларування активів фізичних осіб"

Також, звільняються від оподаткування податком на прибуток підприємств підприємства – інвестори зі значними інвестиціями протягом п’яти послідовних років з дати подання заяви, але не раніше дати подання такої заяви  та дати введення в експлуатацію об’єкта, побудованого (щодо якого здійснено реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт) в рамках реалізації інвестиційного проекту.

Крім того, до 01 січня 2035 року органи місцевого самоврядування в частині плати за землю за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, що використовуються в рамках реалізації інвестиційних проектів зі значними інвестиціями можуть встановлювати ставки земельного податку та орендну плату за землі  державної та комунальної власності в розмірі меншому, ніж розмір земельного податку, встановленого рішенням відповідного органу місцевого самоврядування для певної категорії земель, що сплачується на відповідній території та звільняти від сплати земельного податку.

Стосовно трансфертного ціноутворення, уточнено норму, зокрема виокремлено у якості самостійного об’єкта оподаткування суб’єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти зі значними інвестиціями – прибуток у розмірі невідповідності ціни, визначеної за принципом «витягнутої руки», над договірною (контрактною) вартістю.

Водночас, уточнено умови отримання пільги у вигляді звільнення від оподаткування податком на прибуток підприємств в частині об’єктів інвестування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати