08 грудня 2022, 11:47

Віртуальний центр Дія.Бізнес надав понад 14 000 консультацій за перший етап роботи

Пресслужба Міністерства цифрової трансформації України

Віртуальний центр Дія.Бізнес надав 14 200 консультацій громадянам, які вимушено переїхали всередині країни чи за кордон, – в межах першого етапу роботи проєкту. Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Українці в "Дії" оберуть представника України на Євробачення-2023".

Найчастіше українці зверталися із запитами:

  • отримання статусу тимчасового захисту чи правові підстави перебування на території іншої держави;
  • надання допомоги із житлом та працевлаштуванням;
  • надання інформації щодо ведення бізнесу в семи країнах ЄС (Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччині, Словенії, Литві та Німеччині) та про те, як згодом зробити релокейт в Україну.

Крім того, опитування серед громадян, які отримали консультації, показало, що 95,55% українців задоволені роботою віртуального центру, 96,3% – отримали задовільні відповіді на гарячій лінії, а 94,8% вважають позитивною роботу чатбота.

Також у міністерстві повідомили, що скоро стартує другий етап консультацій віртуального центру Дія.Бізнес, на якому центр надаватиме професійну підтримку щодо можливостей працевлаштування, роботи бізнесу (від заснування до релокейту) та юридичних питань від внутрішньо переміщених осіб. Консультації будуть орієнтовані на регіони тимчасового перебування постраждалого українського населення, враховуючи те, що майже 5 млн українців повернулися із-за кордону.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати