31 січня 2022, 11:09

Виконавче провадження: де і як знайти інформацію в інтернеті

Пресслужба Мін'юсту

З року в рік новітні технології змінюють наше повсякденне життя, руйнують та долають «бар’єри», що виникають на шляху громадян до отримання інформації, та створюють можливості щодо надання, зокрема, якісних та публічних послуг. Так, з метою покращення комунікації між сторонами виконавчого провадження та органами державної виконавчої служби з’являються все нові способи отримати інформацію у зручний час та спосіб.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна та Нідерланди проти Росії у ЄСПЛ"

Про це повідомляє пресслужба Мін'юсту.

Отже, в мережі Інтернет дізнатися про виконавче провадження можна за допомогою:

  • Єдиного реєстру боржників за посиланням;
  • Автоматизованої системи виконавчого провадження за посиланням;
  • вебпорталу «Онлайн будинок юстиції» за посиланням, здійснивши авторизацію за допомогою кваліфікованого електронного підпису;
  • сервісу державних послуг «ДІЯ», здійснивши авторизацію за допомогою кваліфікованого електронного підпису на сайті або завантажити застосунок у свій смартфон.

Водночас, онлайн можна ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження, внесеними до Автоматизованої системи виконавчого провадження (у розділі «Доступ сторін до виконавчого провадження» за посиланням) за допомогою ідентифікатору доступу, зазначеному в постанові про відкриття виконавчого провадження.

Наразі все більше приділяється уваги створенню рівних можливостей. Громадяни переходять до формату, коли інформацію можна отримати в електронному режимі. Доречно зазначити, що такий дистанційний доступ до інформації відкриває широкі можливості для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, адже кожна людина повинна мати доступ до документів та правової інформації у доступних форматах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати