11 лютого 2021, 15:28

Виграш у покер до 50 тис грн не буде оподатковуватися: подано законопроєкт

На розгляді у Верховній Раді України знаходяться законопроекти щодо зміни порядку оподаткування виграшів у азартних іграх та лотереях.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді пропонують позбавити уряд зайвих повноважень"

Так, проєктом Закону № 5043 від 08.02.2021 та № 5042 від 08.02.2021 пропонується створити окремі правила оподаткування виграшів для професійних гравців у покер.

Про що йдеться?

Автори пропонують звільнити від оподаткування виграшів в азартні ігри, розмір яких не перевищує 50 тисяч гривень. При цьому податок буде сплачуватися з різниці між доходами від виграшів та витратами гравця на такі ігри.

Щодо організації азартних ігор, то така діяльність буде оподатковуватися за ставкою 18%, а випуск та проведення лотерей - за ставкою 30%.

Професійний гравець у покер зможе подати декларацію та отримати перерахунок ПДФ з урахуванням усіх виграшів та витрат на ігри у покер за рік. А віднесення гравців до списку професійних затверджуватиметься Міністерством молоді та спорту України, яке буде вести Реєстр професійних гравців у покер.

Крім того, законопроектом відтерміновується до 1 січня 2022 року сертифікація грального обладнання.

На цьому крапку не поставили. Які є ще пропозиції?

На розгляді ВРУ також знаходяться законопроєкти, що передбачають повне звільнення виграшів в азартних іграх від оподаткування ПДФ та військовим збором.

Проте, на думку правників, це матиме негативний соціальний ефект, а також створить можливості для відмивання коштів. Тому, одним із варіантів є неоподаткування виграшів, розмір яких не перевищує певного встановленого розміру.

https://yur-gazeta.com/golovna/radi-proponuyut-pozbaviti-uryad-zayvih-povnovazhen.html
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати