30 березня 2024, 14:09

Відтепер кожна з федеральних агенцій США має призначити "головного по ШІ"

The Verge, ITC.ua

Згідно з останніми вказівками Офісу менеджменту та бюджету США всі федеральні агенції мають призначити старшого офіцера та керівні ради, які контролюватимуть усі використовувані всередині системи ШІ. Про це повідомило The Verge, зазначає ITC.ua.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Громадянин Китаю заарештований за крадіжку комерційної таємниці, пов’язаної з ШІ у Google".

Агенції також зобов’яжуть подавати щорічний звіт із переліком усіх систем штучного інтелекту, які вони використовують, пов’язаних ризиків та планів щодо їх зменшення.

"Ми наказали всім федеральним агенціям призначити керівника ШІ з досвідом, знаннями та повноваженнями для нагляду за всіма технологіями штучного інтелекту, які вони мають, для того, щоб переконатися у відповідальному використанні", – сказала віцепрезидентка Офісу менеджменту та бюджету Камала Гарріс.

Зазначається, що головний офіцер по ШІ, необов’язково має бути "політичним призначенцем", хоча зрештою це залежатиме від структури агенції. Усі керівні ради мають бути створені до літа 2024 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати