19 квітня 2021, 15:47

Відсьогодні ФОПи можуть подати заяву на фінансову компенсацію через портал "Дія"

Урядовий портал

Від 19 квітня 2021 року фізичні особи-підприємці у регіонах "червоної" зони мають змогу подати заяви на фінансову компенсацію від держави. Залишити заяву на виплату в розмірі 8000 гривень можна через онлайн-сервіс державних послуг “Дія”.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Виплати можуть отримати ФОП та наймані співробітники підприємств, які зазнали збитків від карантинних обмежень у “червоних” зонах. Отримати допомогу можуть ФОП, чий КВЕД є у переліку постанови Кабінету Міністрів.

Також фінансову допомогу можуть отримати ФОП-пенсіонери та ФОП з інвалідністю, які звільнені від сплати ЄСВ.

Додаток “Дія”. Як подати заяву на виплату?

  • Подати заяву на отримання фінансової компенсації протягом 30 днів від того моменту, як область, у якій ви мешкаєте, опинилась у “червоній” зоні.
  • Зареєструватися на порталі або в додатку Дія за допомогою електронного підпису або BankID.
  • У розділі “Послуги” обрати “Пенсії, пільги та допомога”, потім “Одноразова матеріальна допомога ФОП та найманим працівникам”.
  • Додаток перевірить дані в реєстрі Пенсійного фонду на відповідність отримання виплати.
  • Потім в заяві потрібно вказати ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію і номер паспорта, адресу реєстрації ФОП, номер банківського рахунку IBAN і Згоду на обробку даних.
  • Після подання заяви виплати будуть нараховані на вказаний рахунок IBAN.
0
0

Останні коментарі

Вам потрібна позика, ми пропонуємо позику з негайним онлайн-схваленням, * особиста позика * кредит компанії, * автокредитування, * студентська позика * Бізнес-позика, і т.д. ..... ми даємо від 1000 до 60 000 000 доларів. в доларах або євро наша позика надається з відсотковою ставкою в 3%, і ми можемо надати позику в будь-якій точці світу .... якщо ви зацікавлені, зв'яжіться через whatsapp: +256756543536 або електронною поштою: christharmonyloanfund@gmail.com
Ми пропонуємо такі види позик людям, які потребують фінансового асистента у всьому світі, з низькою процентною ставкою 3%. Наші офіси знаходяться у Великобританії та Канаді, і ми надаємо позики приватним особам та компаніям у будь-якій точці світу з нагородою Credit Merit Award у кредитуванні 2020 * Біткойн позики. * Грант COVID-19 Releif * Кредити для інвесторів. * Консолідація боргу. * Іпотека. * Позики для бізнесу. * Особисті позики. * Міжнародні позики. * Позики на поїздки. * Візові позики. Якщо ви зацікавлені в будь-якій нашій послузі позики, зв’яжіться з нами, надавши деталі нижче. Електронна адреса: protonloan2020@hotmail.com Мобільний / Whats-app КАНАДА: +1 (204) 410-2623

Додати коментар

Відмінити Опублікувати