24 березня 2020, 16:24

Відповідачем у справах про визнання недійсним рішення загальних зборів є господарське товариство

Прес-служба Верховного Суду

Учасник ТОВ звернувся до господарського суду з позовом до ТОВ і двох учасників ТОВ про визнання недійсним рішення загальних зборів учасників ТОВ та скасування реєстраційних дій/записів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Анонс судових засідань та рішень Верховного Суду на період карантину".

Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду.

Так, рішенням господарського суду у справі №916/524/19 позов задоволено. Постановою апеляційного господарського суду рішення місцевого господарського суду в частині задоволення позову до двох учасників ТОВ скасовано, в цій частині позовних вимог провадження у справі закрито. В решті рішення господарського суду залишено без змін.

Залишаючи без змін постанову апеляційного господарського суду, колегія суддів КГС ВС зазначила таке: "З касаційної скарги вбачається, що скаржник не погоджується з позицією апеляційного господарського суду в частині закриття провадження щодо позовних вимог, заявлених до двох учасників ТОВ. Відповідачами у цій справі є ТОВ та фізичні особи - учасники ТОВ".

У ВС констатують, що відповідачем у справах про визнання недійсним рішення загальних зборів є господарське товариство, а не його окремі учасники (акціонери), оскільки відповідне рішення є результатом волевиявлення не окремого учасника, а загальних зборів учасників як органу товариства.

Детальніше - за посиланням.

Нагадаємо, у ВС висловилися щодо застосування норм права у сфері охорони культурної спадщини.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати