29 вересня 2022, 18:49

Відновив роботу Миколаївський окружний адміністративний суд

Пресслужба судової влади України

Миколаївський окружний адміністративний суд з 29 вересня 2022 року відновлює свою роботу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КЦС ВС роз’яснив, як правильно розрахувати суму індексації аліментів, визначених судом у твердій грошовій сумі"

Прийом кореспонденції здійснюється засобами поштового зв’язку (адреса суду для листування: вул. Декабристів, буд. 41/10, м. Миколаїв, 54001), електронною поштою (е-mail: inbox@adm.mk.court.gov.ua), через підсистему «Електронний суд».

У зв’язку з відсутністю фінансової можливості припинено відправлення вихідної кореспонденції МОАС засобами поштового зв'язку.

Подати документи, отримати кореспонденцію та копії процесуальних документів сторони можуть особисто, або через довірених осіб, в тимчасовій приймальній суду.

Детальна інформація на офіційному вебсайті суду.

Всю актуальну інформацію щодо стану розгляду справ можна отримати, надіславши повідомлення в месенджерах Вайбер та Телеграм, за номером телефону +380930984293. Відповіді на повідомлення надаються в межах робочого часу суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати