24 березня 2023, 11:10

Відбувається голосування за кандидатів до Громадської антикорупційної ради при Міноборони

АПУ

Громадяни України мають змогу визначити склад Громадської антикорупційної ради, яку буде сформовано при Міністерстві оборони України, з метою забезпечення цивільного контролю за діяльністю оборонного відомства. Зробити це можна під час онлайн-голосування, яке відбувається сьогодні, 24 березня, повідомили в АПУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Вибори до Громради МОУ

Серед претендентів на членство в раді — троє адвокатів, делегованих до конкурсного відбору Асоціацією правників України:

  1. Грушовець Євген, партнер Ario Law Firm ,член Ради Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права (детальніше про кандидата: https://bit.ly/42DYyYP).
  2. Оджиковський Віталій, партнер Sayenko Kharenko, Голова Виборчої комісії АПУ (детальніше про кандидата: https://bit.ly/4097pjB).
  3. Остапенко Дмитро, партнер АО «Кролевецький та Партнери», заступник Голови Відділення АПУ в Харківській області (детальніше про кандидата: https://bit.ly/3LMtxvz).

В АПУ повідомили, що це досвідчені правники та відмінні фахівці у своїх галузях. Усі троє мають унікальний досвід і знання, які однозначно будуть корисними для роботи в Громадській антикорупційній раді при Міноборони.

Що потрібно, щоб проголосувати за кандидатів?

  1. Зайти на сайт голосування: https://voting.mod.gov.ua/.
  2. Зареєструватися за допомогою вашої електронної пошти й вашого номера телефону українського (!) оператора. Голосування є безоплатним.
  3. Проголосувати за Грушовця Євгена, Оджиковського Віталія та Остапенка Дмитра.

Проголосувати можна лише сьогодні, 24 березня, з 08:00 до 20:00 за Києвом.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати