07 березня 2023, 10:44

Відбулося фінальне засідання з підготовки методики оцінювання членів ВККСУ

Національна школа суддів України

6 березня в Києві під головуванням ректора Національної школи суддів України Миколи Оніщука та членкині Вищої ради правосуддя Інни Плахтій відбулося завершальне засідання координаційної робочої групи з розробки методики проведення Вищою радою правосуддя співбесіди та відбору кандидатів на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Про це повідомили в НШСУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Розпочато другий етап конкурсу на посаду члена ВККСУ".

Так, участь у засіданні узяли представники програми USAID "Справедливість для всіх" – юридичний радник Анна Сухова та експерт Олександр Сердюк, проєкту Європейського Союзу "Право-Justice" – головна міжнародна експертка з питань судової реформи Анна Адамська-Ґаллант (онлайн), головна національна експертка судового компонента Ольга Срібняк (онлайн), ключовий національний експерт судового компонента Володимир Чабан (онлайн) та експерт Роман Савчук.

У НШСУ повідомили, що члени робочої групи продовжили обговорення показників оцінювання кандидатів на зайняття посади члена ВККСУ, а також детально зупинилися на пропозиціях та зауваженнях щодо доопрацювання структури та змісту розділів методики проведення ВРП співбесіди та відбору кандидатів на зайняття посади члена ВККСУ.

За підсумками засідання члени робочої групи погодили запропоновані зміни та уточнення до методики проведення Вищою радою правосуддя співбесіди та відбору кандидатів на зайняття посади члена ВККСУ. Підготовка зазначеного документа наразі перебуває на завершальній стадії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати