03 серпня 2015, 15:20

Відбулася зустріч голови ВККСУ з ініціативною групою представників кандидатів на посаду судді вперше

Прес-служба ВККСУ

31 липня 2015 року відбулась зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова з ініціативною групою представників кандидатів на посаду судді вперше – Володимиром Котвицьким, Ганною Марічевою, Ольгою Примак-Березовською, Євгеном Синельниковим, Вадимом Смітюхом, Олегом Федоровим та Павлом Черніковим. У зустрічі також взяли участь представники секретаріату Комісії Олександр Биструшкін, Ольга Лісова та Роман Палій, повідомляє прес-служба ВККСУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


На запрошення Голови Комісії Сергія Козьякова, висловленого під час безпосередньої участі у дискусії на інтернет-форумі, гості зібралися за круглим столом у Комісії.

Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання, які викликають зацікавленість кандидатів на посаду судді вперше, кількість яких у резерві на сьогодні складає 1190 осіб. Зокрема, ставилось питання, чи планується оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад суддів до закінчення терміну перебування в резерві кандидатів на посаду судді, які були зараховані до резерву в листопаді 2012 року.

Було обговорено питання щодо забезпечення наповнення резерву на заміщення вакантних посад суддів із врахуванням положень проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд» № 2429а від 22.07.2015.

Також обговорювалося питання щодо можливого проведення повторного кваліфікаційного іспиту для кандидатів на посаду судді, яким в грудні 2013 року було надано рекомендації на призначення на посади суддів, та тих, які перебуватимуть у резерві станом на грудень 2015 року із врахуванням положень проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих положень законодавства з питань судочинства № 2358а від 15.07.2015.

Голова Комісії Сергій Козьяков надав вичерпні відповіді на всі питання, що були темою зустрічі, а також дав доручення опрацювати пропозиції, надані учасниками, та висловив сподівання на подальшу співпрацю з метою дотримання прав та законних інтересів кандидатів на посаду судді вперше. Сторони зустрічі також відзначили користь спілкування в такому ж форматі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати