17 травня 2021, 13:23

Вибори до складу Правничої Асамблеї АПУ розпочато!

АПУ

Асоціація правників України розпочинає висування кандидатур на обрання до складу Правничої Асамблеї — найвищого колегіального органу управління АПУ, яке триватиме до 25 травня 2021 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "3 червня відбудеться ІІ Форум жіночого лідерства"

Делегати Правничої Асамблеї обираються терміном на два роки. Кандидатура може бути висунута п’ятьма членами відділення/секції АПУ, чи запропонована шляхом самовисування. Делегатом Асамблеї може стати будь-який член АПУ.

На делегатів покладається обов’язок бути присутніми та голосувати на засіданнях, де відбувається ухвалення найважливіших рішень з питань роботи та управління Асоціацією. Чергові засідання Правничої Асамблеї проходять двічі на рік.

На наступному засіданні Асамблеї, яке відбудеться 02 липня 2021 року у Львові, відбудуться вибори керівництва Асоціації — Президента, Віце-Президента та Правління АПУ.

Правління АПУ затвердило квоту представництва правників від регіонів та секцій АПУ: 

 1 делегат на 200 членів відділення, але не менше 1 делегата від відділення. 

— 1 делегат на 200 членів секції, але не менше 1 делегата від секції.

Нижче пропонуємо до уваги форми документів для виборів членів Правничої Асамблеї від секцій та відділень:

Подання про висування кандидатури делегата Правничої Асамблеї.

Подання про самовисування у якості делегата Правничої Асамблеї.

Заява про згоду обіймати посаду делегата Правничої Асамблеї (у випадку, якщо ваша кандидатура була запропонована членами АПУ).

Важливо! Участь у виборах можуть брати лише члени АПУ, за умови сплачених членських внесків.

Є запитання? Звертайтеся, будь ласка, до заступниці виконавчої директорки зі зв’язків з органами влади Ольги Лопушанської за номером: +380 (44) 492-88-48 або ел.адресою: gr@uba.ua.

З питань щодо членських внесків звертайтеся до координаторки з питань членства Наталії Єрмоленко за ел. поштою: members@uba.ua

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати