03 серпня 2020, 13:16

Вебінар від АПУ: практика касаційного оскарження судових рішень у господарському процесі

Асоціація правників України

Комітет з процесуального права Асоціації правників України запрошує долучитись до вебінару, на якому будуть розглянуті питання касаційного оскарження судових рішень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Комітет АПУ вимагає зупинити блокування реформи галузі ІВ".

Як зазначається, у лютому 2020 року до процесуальних кодексів були внесені зміни, якими запроваджені так звані "процесуальні фільтри" до перегляду справ у касаційному провадженні.

Такі зміни породили багато дискусій та запитань щодо визначення підстав для касаційного оскарження судових рішень, висновків Верховного Суду, які мають братись до уваги, повноважень Верховного Суду щодо прийняття та повернення касаційних скарг та інше.

Так, на вебінарі буде розглянуто, яким чином подати касаційну скаргу так, щоб вона була прийнята та розглянута Верховним Судом, як ефективно забезпечити пошук судової практики доступними системами пошуку та аналізу судових рішень.

Коли: 4 серпня, 17:00 - 18:30. Реєстрація: за посиланням.

Доповідачі:

- Олексій Колток, радник Sayenko Kharenko;

- Роман Герасименко, юрист Asters;

- Михайло Вертепа, CEO "PravoSud";

- Єгор Краснов, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Для участі у заході попередня реєстрація обов'язкова.

Інструкція для підключення буде надіслана кожному учаснику після реєстрації.

З усіх питань щодо заходу, а також можливості партнерства звертайтеся до Секретаріату АПУ за тел.: (097) 840-39-36 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua. Контактна особа - Вікторія Мотя.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати