09 квітня 2021, 13:07

ВАКС обрав запобіжний захід другому адвокату, спійманому в отриманні $100 тис.

Пресслужба САП

Слідчий суддя ВАКС, розглянувши клопотання прокурорів САП та детективів НАБУ, застосував до адвоката, який разом з посадовцем СЗРУ (який також є адвокатом) підозрюється у підбурюванні до надання неправомірної вигоди у сумі 100 тис. доларів США, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з альтернативою внесення застави у розмірі 2 млн 951 тис. гривень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба САП на офіційний сторінці у Facebook.

ВАКС 2

У разі внесення застави на підозрюваного буде покладено процесуальні обов’язки: прибувати до детектива, прокурора та суду за першим викликом; не відлучатися із м. Києва без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти прокурора, детектива або суд про зміну свого місяця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з іншим підозрюваним у справі та свідками; здати на зберігання до відповідного територіального підрозділу Державної міграційної служби України паспорт (паспорти) для виїзду за кордон; носити електронний засіб контролю (браслет).

Нагадаємо, 6 квітня в ОАСК проводилися обшуки у зв'язку з викриттям на хабарі у 100 тис. доларів двох адвокатів.

Пізніше на сайті ОАСК з'явилась інформація про те, що в результаті обшуків жодних доказів детективи НАБУ не вилучили: "при цьому була пошкоджена пропускна система суду, влаштовано безлад в кабінетах та приміщеннях суду". 

7 квітня адвокати були затримані у порядку ст. 208 КПК України. Дії адвокатів кваліфіковані за ч.4 ст.27, ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України. Повідомлення про підозру підписала Генеральний прокурор.

Зранку запобіжний захід було обрано також іншому адвокату по цій справі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати