07 квітня 2021, 12:59

Викритим «на гарячому» двом адвокатам в ОАСК повідомлено про підозру

Пресслужба НАБУ

Адвокатів, що напередодні були викриті у якості посередників при отриманні неправомірної вигоди для подальшої її передачі суддям ОАСК,  затримано в порядку ст. 208 КПК України. 

Про це повідомляє офіційна сторінка НАБУ у мережі Facebook.

зображення_2021-04-07_131006

Також за повідомленням пресслужби НАБУ, дії адвокатів кваліфіковані за ч.4 ст.27, ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України. Повідомлення про підозру підписала Генеральний прокурор.

За даними слідства, підозрювані (один із них є близьким родичем голови ОАСК) за 100 тис. дол. США обіцяли через голову ОАСК вирішити питання з одним із суддів цього ж суду про позитивне рішення у справі за позовом суб'єкта господарювання. 6 квітня 2021 року детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів САП викрили осіб «на гарячому».

За місцем виявлення предмету неправомірної вигоди детективи НАБУ віднайшли предмети, ззовні схожі на антикваріат, документи на ім’я голови ОАСК та його близького родича. Також виявлені великі обсяги іноземної готівки: понад 3,7 млн дол. США, 840 тис. євро, 20 тис. фунтів, 230 тис. грн і 100 шекелів (загалом понад 130 млн грн).

Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Розслідування зазначених фактів детективи Національного бюро здійснюють з січня 2021 року.

Нагадаємо, 6 квітня в ОАСК проводилися обшуки у зв'язку з викриттям на хабарі у 100 тис. доларів двох адвокатів.

Пізніше на сайті ОАСК з'явилась інформація про те, що в результаті обшуків жодних доказів детективи НАБУ не вилучили: "при цьому була пошкоджена пропускна система суду, влаштовано безлад в кабінетах та приміщеннях суду".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати