20 березня 2023, 12:32

ВАКС конфіскував на користь держави активи російського олігарха Ротенберга, зокрема Ocean Plaza

Пресслужба ВАКС

20 березня колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила адміністративний позов Міністерства юстиції України до російського олігарха Аркадія Ротенберга та його сина, а також ще двох російських громадян щодо конфіскації їхніх українських активів на підставі пункту 1-1 ч. 1 ст. 4 Закону України "Про санкції". Про це повідомила пресслужба ВАКС.

Читайте також: "АМКУ дав дозвіл на концентрації компанії «Aberdare Holding Europe B.V.»".

Так, рішенням суду стягнуто в дохід держави активи, щодо яких відповідачі здійснювали права, тотожні до права розпорядження ними, а саме:

  • частку в розмірі 100% статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю "Авангард-Віларті" (код ЄРДПОУ 33059433), право на яку зареєстроване в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за компаніями "Оушен Плаза Проджект (Кіпр) ЛТД" ("Ocean Plaza Project (Cyprus) Limited") та "Ітодер Інвестментс Лімітед" ("Ethoder Investments Limited");
  • частку в розмірі 66,65% статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестиційний союз "Либідь" (код ЄДРПОУ 34693827), право на яку зареєстроване в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за Товариством з обмеженою відповідальністю "Авангард-Віларті".

Як зазначається, апеляційна скарга може бути подана до Апеляційної палати ВАКС упродовж 5-и днів із дня проголошення рішення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати