25 січня 2023, 16:47

В Україні упорядкували умови праці іноземних фахівців, зокрема за гіг-контрактами

Пресслужба Міністерства економіки України

Кабінет Міністрів України упорядкував умови праці іноземців та осіб без громадянства в Україні, затвердивши зразки документів, необхідних для отримання чи продовження строку дії відповідних дозволів. Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд вдосконалив програму виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО".

Водночас цим же рішенням, ухваленим на засіданні Уряду 24 січня, врегульовуються та приводяться у відповідність до вимог чинного законодавства норми щодо застосування праці гіг-спеціалістів з числа іноземців та осіб без громадянства за гіг-контрактами.

"Зважаючи, що розвиток IT – один з наших пріоритетів, для забезпечення сталих умов, які сприяли б розвитку галузі, було ухвалено закон "Про стимулювання розвитку цифрової економіки". Він гарантує стабільність правового режиму Дія Сіті протягом 25 років. Сьогоднішнім рішенням Уряд врегулював правову колізію, дозволивши резидентам Дія Сіті отримувати роботи чи послуги гіг-спеціалістів з числа іноземців та осіб без громадянства за гіг-контрактами без отримання дозволу", – розповіла перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати