18 грудня 2020, 14:00

В Україні спрощено процес закупівлі лікарських засобів для лікування COVID-19

Прес-служба МОЗ України

Кабінет Міністрів за ініціативою МОЗ дозволив медичним закладам закуповувати ліки, які не входять до Національного переліку основних лікарських засобів, проте необхідні для лікування коронавірусної хвороби.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні посилили відповідальність підприємців за відсутність масок у клієнтів та персоналу".

Про це заявив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов, зазначає прес-служба МОЗ.

"Ми продовжуємо вносити зміни в нормативно-правові документи, які регулюють, зокрема, сферу охорони здоров'я.  Цього тижня за ініціативою МОЗ було ухвалено декілька важливих документів, які напряму впливають на якість надання медичної допомоги. Зокрема, внесено зміни в постанову, яка регулює закупівлі лікарських засобів. Ми надали змогу нашим лікарням закуповувати лікарські засоби, які не входять до Національного переліку основних лікарських засобів", - зазначив Максим Степанов.

За словами Міністра, ці зміни дозволяють оперативно закуповувати лікарські препарати для лікування COVID-19.

"Це дуже важливо. Тому що діючий в Україні протокол лікування коронавірусної інфекції є досить динамічним. Його методи та підходи постійно змінюються відповідно до результатів, які отримуються під час лікування хворих на COVID-19", - пояснив очільник МОЗ.

Нагадаємо, Максим Степанов повідомив, кого першочергово вакцинуватимуть проти COVID-19 в Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати