17 серпня 2022, 18:22

В Україні працюватиме система для перевірки дублювання фінансової допомоги українцям

Пресслужба Мінцифри

Мінцифра разом із Міністерством соціальної політики України запускає єдину систему, що дозволить запобігти повторних виплат прямої фінансової підтримки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нацполіція та Uklon розпочали співпрацю для пошуку зниклих дітей"

"Під час повномасштабного вторгнення чимало українців втратили свої домівки та не мають грошей для існування. Держава спільно з міжнародними організаціями докладають всіх зусиль, щоб надати підтримку. Але трапляється, коли одна людина може отримувати цільову допомогу в декількох установах водночас. Завдяки програмі можна буде перевірити, чи отримує людина грошову допомогу наразі. Це допоможе зберегти більше ресурсів для тих, хто цього потребує",-йдеться у повідомленні Мінцифри.

Платформою зможуть користуватися гуманітарні міжнародні організації, що підписали Меморандум із Мінцифрою та Державним підприємством «Дія». Організації будуть завантажувати на цю платформу дані про людей, що подали заяву на отримання грошових виплат, та перевірятимуть за необхідності.

Перш ніж обробити відомості, система перетворить їх на токени. У подальшому вона порівнюватиме не інформацію про людину, а спеціальні хешкоди цих токенів. Це означає, що персональні дані зберігатися не будуть.

Програма була розроблена за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: Підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що ПРООН в Україні упроваджує за фінансової підтримки Швеції.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати