17 вересня 2020, 14:19

"Пакунок малюка" планують повернути: прийнято за основу закононопроект

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийнятий за основу проет Закону 3006а "Про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка"".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ прийняла закон про розвідку".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що у законопроекті пропонується доповнити види державної допомоги сім’ям з дітьми, які виплачуються на підставі Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" "акунком малюка", під яким розуміється "державна одноразова натуральна допомога, що відноситься до державної допомоги при народжені дитини та надається громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину, за рахунок коштів Державного бюджету України", та визначити порядок її виплати.

Проектом пропонується статтю 5 доповнити частинами третьою та четвертою такого змісту:

"Видача отримувачу одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" проводиться у закладі охорони здоров'я (пологовому будинку або пологовому відділенні, перинатальному центрі, неонатальному центрі тощо) незалежно від форми власності та підпорядкування, працівником закладу охорони здоров'я, уповноваженим на це адміністрацією відповідного закладу.

У разі відсутності у закладі охорони здоров'я (пологовому будинку або пологовому відділенні, перинатальному центрі, неонатальному центрі тощо) одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" її видача проводиться місцевим структурним підрозділом з питань соціального захисту населення за місцем проживання або перебування отримувача одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" на підставі його особистої письмової заяви.".

Нагадаємо, парламент ухвалив закон щодо розвитку фізичної культури та спорту.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати