14 лютого 2020, 12:56

В Україні хочуть створити Фонд часткового гарантування кредитів у с/г

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3047 від 10.02.2020 р. "Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Приватна детективна діяльність в Україні: що визначає законопроект".

Так, законопроектом визначаються особливості створення та діяльності Фонду, який є спеціалізованою небанківською фінансовою установою, що створюється державою в особі КМУ, учасниками якої можуть бути, крім держави, і інші юридичні особи.

Метою діяльності Фонду є підтримки малих та середніх суб’єктів підприємництва (у власності та/або користуванні яких перебувають землі сільськогосподарського призначення у обсягах, що не перевищують 500 гектарів), що здійснюють первинне виробництво сільськогосподарської продукції шляхом гарантування виконання зобов’язань таких суб’єктів за кредитними договорами з метою створення умов для стабільного функціонування ринку землі та сільського господарства в Україні.

Завданням Фонду є надання часткових гарантій за кредитними зобов’язаннями малих і середніх суб’єктів підприємництва, що здійснюють діяльність у сільському господарстві.

Як зазначається, статутний капітал Фонду формується за рахунок коштів державного бюджету та вкладів учасників Фонду. Законопроектом також визначаються органи управління Фонду, вид діяльності та джерела фінансування Фонду.

Прикінцевими положеннями законопроекту передбачається внесення відповідних змін до Законів України "Про управління об’єктами державної власності" та "Про державну підтримку сільського господарства України".

Нагадаємо, дозволи на роботи підвищеної безпеки видаватимуть за оновленим порядком.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати