24 червня 2024, 17:34

В Україні було пошкоджено вже 1619 об’єктів медзакладів

Пресслужба МОЗ України

За понад два роки через бомбардування та системні атаки росії було пошкоджено 1619 об’єктів медзакладів та ще 214 зруйновано повністю без можливості відновлення. Про це повідомила пресслужба МОЗ України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У МОЗ розповіли про кроки для отримання лікарняного дистанційно".

За інформацією МОЗ, найбільше постраждали медзаклади Харківщини, Донеччини, Миколаївщини, Київщини, Чернігівщини, Дніпропетровщини, Херсонщини та Запоріжжя. Зараз отримати дані щодо ступеня руйнування лікарень на тимчасово окупованих територіях неможливо.

Також росіяни пошкодили 175 автівок екстреної медичної допомоги, знищили 261 та ще 125 захопили.. 

Як зазначається, наразі вже повністю відновлено 524 обʼєкти медзакладів та ще 358 відновлені частково. Йдеться про відбудову лікарень на деокупованих територіях, а також тих, які зазнали невеликих ушкоджень: вибиття вікон, знищення покрівлі, пошкодження фасаду тощо.

Найбільше обʼєктів відновлено в Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Чернігівській областях. Роботи з відновлення триватимуть й надалі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати