09 грудня 2021, 18:47

В ОАСК знову оскаржують постанову Уряду про відсторонення невакцинованих працівників підприємств

Пресслужба ОАСК

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов жительки Кременчука до Кабінету Міністрів України. Позивачка просить суд скасувати постанову Уряду №1096 в частині, що стосується забезпечення керівниками державних органів та підприємств відсторонення від роботи невакцинованих працівників.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржують порядок зупинення реєстрації податкових накладних та розрахунку коригування"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Зокрема, йдеться про оскарження підпункту 2 пункту 19 постанови Кабінету Міністрів України №1096 від 20.10.2021, в якому зазначено:

- керівникам державних органів (державної служби), керівникам підприємств, установ та організацій забезпечити відсторонення від роботи (виконання робіт) працівників та державних службовців, обов’язковість профілактичних щеплень проти COVID-19 яких визначена переліком та які відмовляються або ухиляються від проведення таких обов’язкових профілактичних щеплень проти COVID-19 відповідно до статті 46 Кодексу законів про працю України, частини другої статті 12 ЗУ “Про захист населення від інфекційних хвороб” та частини третьої статті 5 ЗУ “Про державну службу”, крім тих, які мають абсолютні протипоказання до проведення таких профілактичних щеплень проти COVID-19 та надали медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації проти COVID-19, виданий закладом охорони здоров’я.

На думку позивачки, оскаржуваний пункт постанови суперечить статті 43 Конституції України.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати