03 березня 2021, 12:46

В ОАСК оскаржують призначення нового голови Держкосмосу

Прес-служба ОАСК

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов щодо призначення на посаду голови Державного космічного агентства України (ДКА).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОАСК відмовив Зурабі Аласанії у задоволенні позову до СБУ"

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Відповідачами вказаної заяви зазначені Національне агентство з питань державної служби України, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України, Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський та Кабінет Міністрів України.

Позивач вважає, що Національне агентство з питань державної служби України та Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України порушили окремі положення затвердженого Урядом Порядку призначення на посади державної служби на період карантину щодо термінів і порядку розміщення оголошення про добір на вакантну посаду голови ДКА та просить суд визнати такі дії протиправними.

Серед інших вимог позову - визнати протиправним внесення Олегом Уруським подання КМУ про призначення Володимира Тафтая на посаду голови ДКА шляхом укладення з ним контракту. Окрім іншого, позивач також просить суд визнати протиправним протокольне рішення КМУ від 17 лютого 2021 року про згоду з пропозицією Олега Уруського, розпорядження КМУ від 24 лютого 2021 року про призначення Володимира Тафтая головою ДКА та просить суд зобов’язати КМУ провести повторний конкурс на вказану посаду.

Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, Володимир Усов в ОАСК оскаржує своє звільнення з посади голови ДКА, провадження у справі відкрито у грудні 2020 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати